Click to order
Корзина
Total: 
Имя
Email
Телефон
Адреса доставки
Натуральні есенції
Українське підприємство, ТОВ «Натуральні есенції» виробляє 100% чисті ефірні олії, гідролати преміум класу та вирощує лікарські трави.

Знання і мистецтво збереження сил живої природи захищає здоров'я, відновлює життєві сили, дарує красу.
Новини Компанії
Запрошуємо до нашого стенду на ECO-EXPO
Вітаємо друзі!
Наша компанія знову приймає участь у всеукраїнській виставці ECO-EXPO.
Запрошуємо до нашого стенду, який ви побачите одразу зайшовши до залу, де проходитиме захід. Наш представник Ольга познайомить вас з гідролатами, ефірними оліями, зубними пастами та інше. Ви зможете протестувати продукцію, отримати необхідні індивідуальні рекомендації.
Всі наші користувачі можуть отримати запрошення на виставку заповнивши анкету на сайті виставки http://eco-expo.com.ua/ , промокод: eco2020
Ласкаво просимо!
Будемо раді бачити кожного!
23-26 вересня 2020 р
Отримали сертифікат
Визнання у Европі!
Друзі!
Ми продовжуємо працювати, робити нові гідролати та ефірні олії, навчаємося, готуємо вебінари для вас (так-так, незабаром буде анонс), приймаємо участь у сумісних іноваційних проектах.
А ще наша компанія пройшла оцінку інноваційного рівня розвитку нашого підприємства та отримала спеціалізований бенчмаркенговий звіт та сертифікат від Європейської Академії з управління інноваціями - IMProve Academy.
Тож ділимося з вами цією радісною новиною!
Так, наша компанія і технології виробництва, які ми застосовуємо, є інноваційними.
Нас дуже тішить це признання на европейському рівні.
Дякуємо @Vika Payentko за допомогу!
серпень 2020
Гідролати - це голограми рослин!
Таємниці рослин в краплі
Поняття взаємозв'язку всього Всесвіту не ново, і це доведено, як квантовою фізикою, так і амазонської шаманської практикою. Ідея цього взаємозв'язку, як однієї великої голограми, де кожна крихітна частина фактично містить всю інформацію про ціле, здається цілком розумною. В здоров'ї ми розглядаємо організм як ціле, де всі частини пов'язані зі світом, в якому ми живемо. Тепер ще один крок вперед - будемо вважати, що світ, в якому ми живемо, в свою чергу, залежить від всесвіту, в якому він існує, і всесвіт залежить від усього, з чим він пов'язаний.
Такі основні поняття, представлені на всій території релігійно-філософської історії людства, навіть протягом всієї нашої еволюційної історії. Термін «цілісний» походить від слова «голограма». І голограма ясно представлена в акупунктурі, досвід якого протягом майже п'яти тисяч років, бачить весь організм в вусі. Рефлексотерапія бачить весь організм в руках і ногах; иридология - в очах.
Дослідники Німеччини розробили базу даних, яка може сканувати відбитки пальців батьків, шукати будь-яке з майже п'ятдесяти відмінних візерунків, які пов'язані зі спадковими захворюваннями, і лікувати їх.
Так от Гідролат містить всю рослину в кожній краплі, як голограма. У ньому є водорозчинні компоненти, деякі молекули ефірних олій, сама рідина, яка текла через рослинні клітини, коли рослину було зібрано. Це все є в матриці гідролата, це набагато більше, ніж просто вода. Гідролат - один з найвідоміших голографічних речовин для зцілення!
Якщо це - СПРАВЖНІЙ ГІДРОЛАТ.
серпень 2020
Made on
Tilda