Click to order
Корзина
Total: 
Имя
Email
Телефон
Адреса доставки
ПІДРОБКИ ТА ФАЛЬСИФІКАЦІЇ ГІДРОЛАТІВ
За останні кілька років, все більше і більше людей почали продавати гідролати. Це прекрасна новина, тому що все більша кількість видів гідролатів стають доступними. При цьому вражає те, які підробки пропонують.

Наприклад, жасмин. Жасмин чудовий, і за допомогою розчинників з нього отримують продукт під назвою абсолют. Тут немає процесу дистиляції, а відбувається чисто хімічний процес вилучення, отже ЦЕ НЕ Є гідролат! А продається як гідролат жасмину, хоча цей продукт повністю синтетичний, або є суміш води і абсолюту жасмину.

Виробники Індії дійсно виробляють унікальний продукт під назвою ефірна олія жасмину, яка виробляється методом гідродістілляціі квітів жасмину на основі сандалового масла. Цей метод виробництва, який не змінився протягом століть, дійсно виробляє воду жасмину, але цей продукт НЕ Є гідролат!

Інші поширені підробки - гідролати цитрусових, наприклад, апельсину, лимону, мандарину, грейпфруту. Ці олії отримують шляхом холодної витяжки з цедри або шкірки без перегонки, і тому вони НЕ Є гідролатом. Гідролат цих плодів взагалі не існує.

Слід зазначити, що є гідролати з листя цитрусових, наприклад, з листя мандарину, помаранчі, клементини. Вони мають стимулюючі властивості і дуже корисні в лікуванні розладів травлення і втрати апетиту, викликаних фармацевтичними ліками.

Можна з певністю стверджувати, що виробництво гідролатов - це досить складний бізнес.
СПРАВЖНІ гідролати в наші часи, як і раніше, важко знайти, особливо ті, які можна використовувати в ароматерапії, тоді як ефірні олії для ароматерапії більш доступні.

Поки про гідролати відомо менше, ніж про ефірні олії, і їх основне застосування до цих пір було більше в косметичних продуктах і естетичних процедурах.

Гідролати пропонують так багато можливостей і вигод, що вони варті того, щоб їх виробляти і купувати.
Власний переклад з книги "HYDROSOLS the next aromatherapy" Suzanne Catty.

Made on
Tilda